Ana sayfa

Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD

şirket Profili
Şirket tanıtımı:

Dongguan ShuangYi Elektronik Teknoloji İmalat co., LTD Ar-Ge, üretim ve satış entegre bir bağlayıcı üreticisidir. Başlıca ürünlerimiz USB2.0, USB3.0 serisi, Mikro-B, Mikro-B su geçirmez serisi, SIM kart, TF kart serisi, Tip-C, Tip-C su geçirmez serisi, HDMI serisi, dizi yönetim kurulu serisi, SATA konektörü serisi, terminaller, bilgisayarla ilgili SATA kabloları, sunucu iç kabloları, HDMI ve USB 3.0, TYPE-C kabloları, Adaptörler vb. Bilgisayarlarda, iletişimde, medikal ve elektrikli ekipmanlarda çılgınca kullanılıyor. 6,000 metrekarelik bir alanı, 400'den fazla işçi ve 18 üretim hattı ile kendi bağımsız üretim atölyemiz var. 20 takım CNC yüksek hızlı presler, hassas enjeksiyonlu kalıplama makineleri seti, 30 takım otomatik montaj ve kendi geliştirdiği otomatik konektörler ve kablo montaj makineleri dahil olmak üzere gelişmiş üretim ekipmanları, bu cihazların güçlü desteği, şirketin aylık üretim kapasitesi 1 milyon adet kablo, 500 milyon adet konektör, 800 milyon adet plastik ürün ve 2 milyar adet hardwareye ulaşabilmektedir. Mevcut büyük müşterileri şunlardır: Amphenol, Amphenol FCI, BYD, Tyco, DELL, IBM, MOLEX 、 LUXSHARE, MGE, Lenovo, WIESON, Chunghsin, Emdoor vb Şirketin kendi Ar-Ge ekibi ve mükemmel üretim ekipmanları vardır. Müşterilerimizin güvenini kazanmak için müşterinin gereksinimi olarak kesinlikle üretilmiştir. “Önce kalite, müşterilere hizmet etmek” hedefimizdir. Bu prensibe uygun olarak size yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetler sunacağız.

Aynı zamanda, gelişmiş üretim ekipmanlarını ve kontrol araçlarını tanıttık, müşterilerimizin güvenini ve desteğini kalite ve güvenilirlikle kazandık.

Müşterilere, teknik şartnameler doğrultusunda yüksek kaliteli ürünler sunmak. Şirketimiz, müşteri odaklı çalışmayı, ekip çalışması ruhunu ve sürekli iyileştirmeyi vurgulayarak,

Bu standartlar işletmeleri daha mükemmel ve rekabetçi hale getirir.

Firmamız 25 ton-110 ton spesifikasyona sahip, sürekli üretim yapabilen 20'den fazla yüksek hızda damgalama makinesine sahiptir. Tüm damgalama işlemleri yüksek verimlilik ve hassasiyetle bir takım kalıplarda tamamlanır. Üretim malzemeleri pirinç, fosfor bronz, nikel bakır, kompozit malzemeler, paslanmaz çelik vb.

Şirketimiz iş felsefesinin kalitesine bağlı kalmıştır, aynı zamanda çevre korumaya büyük önem vermektedir. Şirket ISO9001 kalite yönetim sistemi ve ISO14001 çevre yönetim sistemi belgelendirme geçti, bizim laboratuvar gelişmiş algılama cihazları ve ekipmanları çok sayıda var.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
 Geliştirme Milleri : 
 2003: Dongguan YiQin Electronics Co, Ltd, Dongguan City, Shijie Kasabasında bir fabrika inşa etti ve inşa etti.  O sırada 30 çalışanı vardı.  
 2005: Gelişmiş üretim ekipmanı grubu tanıtıldı: 8 set CNC yüksek hızlı delme makinesi, 12 takım hassas enjeksiyonlu kalıplama makinesi ve 35 takım otomatik makineler.  Fabrika ölçeği 200'den fazla kişiye genişlemiştir. 

2009: Uluslararası standardizasyon kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti. Aynı dönemde çok sayıda yönetim yeteneğini ve gelişmiş ISO9001: 2008 üretim ekipmanını piyasaya sunduk ve çıktı orijinaline göre arttı. Aynı zamanda, Dell, IBM ve Molex gibi sektördeki tanınmış firmalarla işbirliği yapmak.

2012: Üretim, aynı süre içinde Alibaba'ya eklendiğinde müşteri ihtiyaçlarına göre gerçekleştirilebilir ve yıllık üretim hızla artarak 800 bin kablo ve ayda 30 milyon konektör üretebilir.

2014: Dongguan Şehrinde ikinci bir şirket kurdu: Dongguan ShuangYi Elektronik Teknolojisi Manufacturing Co, Ltd, 300'den fazla çalışanı ve 200 milyon RMB'lik yıllık satışıyla. Amphenol ve BYD gibi tanınmış şirketler ile işbirliği yapın.

Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD Dongguan ShuangYi Electronic Technology Manufacturing co., LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : SHUANG YI

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 15000000-23000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite SATA veri kablosu satış için iyi kalite SATA veri kablosu satış için iyi kalite SATA veri kablosu satış için iyi kalite SATA veri kablosu satış için